Blog

Blog

Król przytulnych wnętrz - hygge

Ciepły, bawełniany koc, wygodna sofa z puchatymi poduszkami, ulubiony kubek z kawą, nastrojowe świece i niczym niezmącona błoga atmosfera. To właśnie "hygge" - duńska filozofia szczęścia, którą pokochali ludzie na całym świecie. Jak urządzić mieszkanie, które niesie spokój, wyciszenie i relaks?

Przeczytaj

Fioletowy jednym z najmodniejszych kolorów w 2020

Na wybiegach, w galeriach i na ulicach - fioletowy na dobre zagościł w najmodniejszych stylizacjach tego sezonu. Ten niezwykle tajemniczy i ekstrawagancki kolor coraz odważniej wkracza również do aranżacji wnętrz, nadaje im wyjątkowego charakteru, pobudza kreatywność i pozwala się zrelaksować. W jaki sposób wprowadzić go do własnego mieszkania? Który odcień najlepiej...

Przeczytaj
Styl hiszpański we wnętrzach mieszkania

Bienvenido a Espana - czyli jak urządzić mieszkanie w hiszpańskim stylu?

Hiszpania, kraj flamenco, corridy, Salvadora Dali i Pabla Picassa. Kraj, na którego styl wpłynęły ścierające się ze sobą odmienne kultury i religie, zwłaszcza sztuka mauretańska i wpływy islamu. Czym charakteryzują się pełne temperamentu wnętrza hiszpańskie? W jaki sposób stworzyć we własnym mieszkaniu, chociaż namiastkę tego przepełnionego pasją designu?

Przeczytaj