Zalety mieszkania na Górce Narodowej - SENTO - Poczuj to.

Malowniczo położona Górka Narodowa to perspektywiczne miejsce, które cieszy się coraz większym powodzeniem wśród inwestorów oraz nabywców mieszkań. Rozbudowana infrastruktura, nowoczesna zabudowa oraz rozpoczęta budowa trasy tramwajowej przyciąga wielu zainteresowanych.

Dogodna komunikacja

Górka Narodowa należy do dzielnicy Prądnik Biały, położonej w północnej części Krakowa. Od centrum miasta oddalona jest w linii prostej o ok. 5 km. W sąsiedztwie znajdują się, Prądnik Czerwony, Witkowice oraz Zielonki. Górka Narodowa jest bardzo dobrze skomunikowana również z innymi częściami miasta oraz terenami podmiejskimi, do których z łatwością można dostać się samochodem lub komunikacją miejską. Obecnie trwają prace nad budową linii szybkiego tramwaju łączącego Górkę Narodową z centrum miasta.

Atutem tego obszaru jest dobrze rozwinięta infrastruktura. Znajdują się tu liczne sklepy spożywcze, supermarkety czy lokalne warzywniaki. Niedaleko stąd mieści się Plac Ibramowski, największy plac targowy w Krakowie. Na obszarze Górki Narodowej nie brakuje też punktów usługowych, a także szkół i przedszkoli. Do IKEI dostaniemy się stąd w 15 min jazdy samochodem, do Galerii Serenada w 10 min, podobnie do Parku Wodnego.

Kultura i tereny zielone

Mieszkańcy Górki Narodowej doceniają niedalekie sąsiedztwo zabytkowego Dworku Białoprądnickiego, a więc centrum kulturalnego, w którym mają miejsce różnego typu wydarzenia, a także ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Kolejną zaletą Górki Narodowej jest to, że na obszarze tego osiedla nie brakuje również terenów zielonych, dlatego coraz częściej tę część Krakowa wybierają osoby ceniące aktywny wypoczynek na łonie natury. Blisko stąd znajduje się Park Kościuszki, a także Park Leśny Witkowice. Z łatwością też dostaniemy się do pełnych zieleni miejscowości podkrakowskich oraz uwielbianych przez miłośników pieszych wycieczek Dolinek Krakowskich.

Nowe mieszkania

Od kilku lat Górka Narodowa to miejsce cieszące się powodzeniem wśród nabywców, a także deweloperów, którzy w obszarze tym widzą coraz większy potencjał dla swoich inwestycji. Jedną z ciekawych propozycji jest SenTOTU - nowoczesny kompleks powstający przy ulicy Andrzeja Zauchy. Obiekt składać się będzie z sześciu budynków, które powstaną w ramach dwóch etapów. Osiedle zostało zaprojektowane zarówno z myślą o młodych małżeństwach i singlach, kupujących swoje pierwsze mieszkanie, jak i rodzinach z dziećmi, które pragną mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Na osiedlu znajdzie się m.in. strefa integracji i wypoczynku oraz strefa aktywnego spędzania czasu, gdzie mieszkańcy będą mogli pograć w piłkę ze znajomymi, pojeździć rowerem bądź uprawiać jogging.

W ramach kompleksu powstanie także rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, znajdzie się tu również stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Na uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja inwestycji w pobliżu Alei 29 Listopada i ulicy Opolskiej, co umożliwia bardzo łatwy dojazd do centrum, jak również do tras wyjazdowych z Krakowa oraz lotniska w Balicach.

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania na Górce Narodowej i chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji SenTOTU, zapraszamy do kontaktu: [email protected]