mieszkania deweloperskie

Rynek pierwotny

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Branża nieruchomości przeżywa obecnie niesamowity rozkwit. Z uwagi na rosnącą inflację coraz więcej osób lokuje oszczędności właśnie w nieruchomościach. Coraz więcej z nas podejmuje też decyzję o zakupie własnego lokum. Czym kierować się przy wyborze mieszkania? Czy lepsze jest mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? Czego się wystrzegać? O tym i wielu...

Czytaj więcej

Od wsi do miasta: historia Górki Narodowej

Pierwszych wzmianek o Górce Narodowej możemy się doszukać w XIV, a potem w XV wieku, wówczas miejsce to wchodziło w skład krakowskiej (wawelskiej) kapituły katedralnej. Poznaj historię Górki Narodowej i zastanów się czy to nie miejsce dla Ciebie!

Czytaj więcej

Koronawirus nie zatrzymał rozpędzonej mieszkaniówki

Wbrew wcześniejszym spekulacjom, pandemia nie miała wpływu na rynek mieszkaniowy w całym 2020. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie również w tym roku. Deweloperzy uruchamiają coraz więcej projektów, na rynku pojawiają się nowe inwestycje i nic nie zapowiada tego, że ceny lokali spadną, wprost przeciwnie - czekają nas spore wzrosty.

Czytaj więcej

Zakup mieszkania od dewelopera w 2019 roku

Rynek nieruchomości jest dynamiczny i ulega wielu zmianom. Rok 2019 nie jest wyjątkiem, dla osób nabywających mieszkania przewidzianych jest kilka zmian. Czy będą one korzystne dla kupujących? Tego możecie dowiedzieć się w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej