mieszkanie

Kupno mieszkania od dewelopera - krok po kroku, etapy, dokumenty

Rynek mieszkaniowy w Polsce coraz mocniej zachęca nowych nabywców. Posiadanie własnego mieszkania, jest bowiem marzeniem większości z nas. Coraz częściej ludzi decydują się też na nabycie nieruchomości od dewelopera. Jak więc przebiega proces kupna mieszkania od nas? Jakie dokumenty będą niezbędne?

Czytaj więcej

Ulica Barska w Krakowie - lokalizacja z potencjałem

Kiedy zastanawiamy się nad idealną lokalizacją dla apartamentu, w którym chcielibyśmy zamieszkać, kierujemy się wieloma kryteriami. Chcemy, by miejsce to było dobrze skomunikowane z miastem, tak by nie tracić czasu, stojąc w wielogodzinnych korkach. Chcemy by okolica, w której się znajduje, posiadała ciekawą historię i była pełna zieleni. Chcemy wreszcie, by nie brakowało w niej żadnych wygód i...

Czytaj więcej

Nowe mieszkanie jako inwestycja w 2021

Inwestorzy stale poszukują nowych produktów, które stanowiłyby dla nich lokatę kapitału. Wybór produktu inwestycyjnego uzależniony jest od wielu czynników, w tym od poziomu akceptowalnego przez inwestora ryzyka inwestycyjnego. Jednym ze stosunkowo pewnych produktów inwestycyjnych są nieruchomości. Dlaczego warto kupować mieszkania z rynku pierwotnego w celach inwestycyjnych?

Czytaj więcej
Nowa ulga mieszkaniowa już w Sento!

Nowa ulga mieszkaniowa już w Sento!

Od 2021 roku rząd planuje wprowadzić ulgę w podatku dochodowym od osób fizycznych, które nabywają mieszkanie z rynku pierwotnego lub budują na własnej działce dom jednorodzinny. Spółka Sento już teraz oferuje możliwość odliczenia ulgi mieszkaniowej od ceny mieszkania. Dowiedz się, komu przysługuje i ile można zaoszczędzić?

Czytaj więcej
Strona 1 z 3