wnętrza

Król przytulnych wnętrz - hygge

Ciepły, bawełniany koc, wygodna sofa z puchatymi poduszkami, ulubiony kubek z kawą, nastrojowe świece i niczym niezmącona błoga atmosfera. To właśnie "hygge" - duńska filozofia szczęścia, którą pokochali ludzie na całym świecie. Jak urządzić mieszkanie, które niesie spokój, wyciszenie i relaks?

Czytaj więcej
Styl hiszpański we wnętrzach mieszkania

Bienvenido a Espana - czyli jak urządzić mieszkanie w hiszpańskim stylu?

Hiszpania, kraj flamenco, corridy, Salvadora Dali i Pabla Picassa. Kraj, na którego styl wpłynęły ścierające się ze sobą odmienne kultury i religie, zwłaszcza sztuka mauretańska i wpływy islamu. Czym charakteryzują się pełne temperamentu wnętrza hiszpańskie? W jaki sposób stworzyć we własnym mieszkaniu, chociaż namiastkę tego przepełnionego pasją designu?

Czytaj więcej
Tapeta na ścianę wiecznie modna

Tapeta wiecznie modna

Po latach zapomnienia powróciły do łask i od tej pory królują w naszych wnętrzach w przeróżnych odmianach. Tapety, bo o nich mowa, nadają smutnym wnętrzom optymizmu, nietuzinkowego charakteru i nuty elegancji. Przed Wami najmodniejsze wzory, którymi warto udekorować cztery kąty.

Czytaj więcej

Mieszkanie jak z filmu - styl amerykański

Dobrze znany z hollywoodzkich produkcji wystrój domów to tzw. styl amerykański. Chociaż od Stanów Zjednoczonych oddziela nas Ocean, chętnie inspirujemy się aranżacją wnętrz znaną ze szklanego ekranu. Pomimo, iż jest to kraj niejednorodny, istnieją elementy, które spajają każdy z regionów, i to właśnie na ich podstawie urządzamy mieszkanie.

Czytaj więcej
Zamknij

Sento dołącza do Grupy
Dom Development

1 lipca LIDER rynku mieszkaniowego w polsce,
dom development s.a. nabył pakiet większościowy akcji sento s.a.